Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Zlaté Hory

Cena na dotaz
Spočítejte si výši hypotéky
ID nemovitosti1805
Datum vložení:3. června 2018
Poslední úprava:22. srpna 2018, v 15:43
 
Adresa: Zlaté Hory
Na Okálech 773 773
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Zastavěná plocha: 79 m2
Plocha pozemku: 79 m2
Obytná plocha: 174 m2
Užitná plocha: 174 m2
Nadzem. podlaží: 2
Místností: 7
Bytů: 2
Z toho volných bytů: 2
Energetická náročnost budovyG - mimořádně nehospodárná (?)
foto 1
Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Zlaté Hory
Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu Zlaté Hory, Na Okálech 773: Prodej rodinného domu

Popis

Řadový rodinný dvoupodlažní dům typu OKAL s atypickým vnitřním řešením, standardního vybavení, obsahuje dva byty 4+1 a 1+1. V I.NP se nachází vstupní chodba, kotelna, skladová místnost, byt 1+1 obsahující : chodbu, kuchyň, 1 pokoj a koupelnu s WC ve II. NP je umístěno schodiště, byt 4+1 obsahující : chodbu, kuchyň, 3 pokoje, koupelnu a WC a v podkroví je jeden pokoj.
Předmětná nemovitost, která je vhodná jak trvalému bydlení, tak i k rekreačním účelům, je umístěna spolu se svým příslušenství ve stávající zástavbě rod. domů ve městě Zlaté Hory v rekreační oblasti Jeseníků, s dobrou dopravní dostupností, železnice, bus, auto a stávající občanskou vybaveností, městský úřad, detašovaná pracoviště jednotlivých úřadů, škola, školka, zdravotní středisko, pošta, banka, restaurace, apod., v prostředí vhodném pro léčení horních cest dýchacích, s možností provozování letních a zimních sportů. s novým lyžařským areálem 0,5 km od Zlatých Hor a ostatními lyžařskými vleky do 4 km.
Nemovitost na které byly provedeny v roce 2014 stavební úpravy jejímž předmětem bylo mimo jiné, nová střecha včetně zateplení, nová okna, zřízení podkrovní místnosti, a zateplení domu s novou fasádou. Celoroční přístup a příjezd je ze stávající místní komunikace, el. 220, městská voda a kanalizace, plyn, ÚT. Součástí nemovitosti je pronajatá zahrada o výměře 250 m2, na kterou je přístup z přízemí přes venkovní terasu. Předmětná nemovitost je vzhledem ke svému odpovídajícímu stáří, v dobrém stavu.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Silnice
ParkováníParkování na ulici
PříjezdAsfalt
Elektrický proud230 V
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěInternet, Plyn
Zdroj vodyVeřejný vodovod
Způsob vytápěníÚstřední - tuhá paliva
Typ konstrukceMontovaná
WCSplachovací
Balkony, lodžie, terasyTerasa
Vybavení bytuS vybavením
,
Vytápění podrobnostiPeletky, biomasa

Zakázku vyřizuje

Ladislav Job

Ladislav Job

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Ladislav Job - realitní kancelář

Ladislav Job - realitní kancelář

nám. Svobody 95
Zlaté Hory
79376

mobil: 777 800 205
email:
www:http://www.realityzlatehory.cz

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Reality Jeseník: reklama
TOPlist TOPlist